in

Göztepe Love İçin Yanıt Bekliyor

Göztepe, ilk 2 haftayı puansız kapatmasının ardından golcü transferinde hedef yükseltti.

Nabil Ghilas’ı gözden çıkaran İzmir temsilcisi, Beşiktaş’ın göndermeyi düşündüğü Brezilyalı yıldızı Vagner Love ya da İsveçli Marcus Berg’i kadrosuna dahil edeceği bildirildi.

İki futbolcuyla da görüşmelerini sürdüren sarı kırmızılıların, cumartesi günkü Fenerbahçe maçına kadar transferi resmiyete dökeceği ileri sürüldü. 34 yaşındaki Brezilyalı golcü için Beşiktaş ile görüşen Göztepe’nin, transferde önemli bir mesafe kat ettiği iddia edildi.

Beşiktaş’tan yıllık 2.2 milyon euro kazanan Love konusunda siyah beyazlı yöneticilerle görüşen Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, “Oyuncunun yarı parasını siz, yarısını biz ödeyelim” teklifini sundu. Çok fazla yararlanamadığı tecrübeli golcüyü gönderip, maliyeti düşürmek isteyen Beşiktaş’ın da bu öneriye sıcak baktığı vurgulanırken, tarafların son bir kez pazarlık masasına oturacağı öğrenildi. Love olmazsa rota; Türkiye’de oynamaya istekli olduğu belirtilen, BAE’de Al Ain’de oynayan 32 yaşındaki Berg’e dönecek.

Brezilya’da transferin son günü Love’ı kadrosuna katamayan Santos’ta Başkan Jose Carlos Peres de yıldız golcüden vazgeçmiyor. Brezilya basınına konuşan Peres, “2019’da çoğu oyuncu boşa çıkacak. Love, hala planlarımız arasında” dedi..

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursaspor’da Gündem Mbiwa

En Çok Kazanan 10 Kadın Sporcu