in

GÜZEL GÜNLER YAKINDA

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal, TFF 1. Lig’de 2017-2018 sezonunun açılışında BB Erzurumspor ile oynadıkları maçın ardından yaptığı basın toplantısında zamana ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Kartal, “Ligin başı olmasına rağmen mücadele gücü yüksek iki takım izledik. Sıcak havanın etkisiyle ikinci yarı da biraz yavaşladık. Ama ortaya konulan futboldan memnunum” dedi.

Kulüp olarak son ana kadar bir çok sorunla boğuştuklarını ve lisansları son gün çıkardıkları için bazı oyuncuları oynatamadıklarını ifade eden İsmail Kartal, “Erdem aramıza geç katıldı. Nduka’nın lisansını yetiştiremedik. Forvet hattında Kehinde’yi oynatamadık. Sağ kanadımızda aksama yaşadık. Rakip de zaten o bölgeden geldi. İlhan Parlak ile net pozisyonlarımız vardı ama değerlendiremedik. Dediğim gibi daha tam hazır değiiz. Bunda bir çok etken var. Zamanı gelince hepsini anlatacağım. Ama inanın yürekten söylüyorum yaşadığımız onca şeye rağmen iyi mücadele ettik” diye konuştu.

Transfer yasağının geç kalkmasının takımı olumsuz etkilediğinin dile getiren İsmail Kartal, “Moral motivasyonu olarak bazı şeyleri yapmakta zorlanıyorsunuz. Ben 1.5 aydır tesislerden dışarı adımımı atamadım. Her gece 3’e 4’e kadar çalışıyorum. Bu takımı nasıl daha iyi hale getiririz diye. Her anlamda çok şeyle mücadele ediyoruz. Yaşadığımız kolay şeyler değil. Zamanı gelince hepsini anlatacağım ama çok zor şartlarda hazırlandık. İnanın yaşananlar kolay şeyler değil. Başkanımız Mehmet Yiğiner son ana kadar çok mücadele etti. Cumhurbaşkanımıza teşekkür etti ki bu çok anlamlıydı. Anlatacak çok şey var ama daha ligin başındayız. Ligin sonunda bu stattan hedefimez ulaşarak ayrıldığımızda konuşacağım. Taraftarlarımıza galibiyetle selamlamak isterdik olmadı. Kendilerine destekleri için teşekkür ediyorum. Yeni bir takımız alışmamız zaman alacak. Bize desteklerini esirgemesinler” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GALATASARAY’IN GÖZDESİ FEGHOULI İÇİN KAYIP İLANI!

FENERBAHÇE GULİYEV TİŞÖRTÜ ÇIKARDI