in

Hakan Kutlu Denizlispor’dan Ayrıldı

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, üst üste alınan olumsuz sonuçların ardından görevinden ayrıldı.

Hakan Kutlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Denizlispor’dan ayrılma sebeplerini şöyle sıraladı:

“Denizlispor’daki görevimizi Yönetim Kurulumuz ile yaptığımız görüşme sonrasında karşılıklı olarak anlaşarak sonlandırma kararı almış bulunmaktayız. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar elimizden gelenin fazlasını yapmaya özen gösterdik. Ancak özellikle son iki haftada sakatlıklar ve cezalı oyunculardan ötürü kadro derinliğimizin yetersizliği maalesef önde olduğumuz maçları kaybetmemize neden oldu. Takımın başında olduğumuz süre içerisinde hiçbir bahane üretmeden bize teslim edilen mevcut kadroyla en iyisini yapmaya çalıştık. Görev yaptığımız süre içerisinde bizlere fazlasıyla destek veren Sayın valimize, başkanımız, yönetim kurulu üyelerimize, futbolcu kardeşlerime, özellikle kulüp personeline ve Denizlispor camiasına teşekkür ederiz.”

Gelişme üzerine Denizlispor, yaptığı açıklamada, “Teknik Direktörümüz Hakan Kutlu istifasını yönetim kurulumuza iletmiştir. Yapılan karşılıklı görüşmenin ardından hocamızın istifası kabul edilmiştir. Hakan Kutlu ve ekibine katkılarından ötürü teşekkür ediyor, kariyerlerinde başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Yazar viralspor

Bir yorum

Yorum yapın
  1. Ben kendi payıma Hakan Kutlu nereye gitse onu takip ediyorum, neden bunu yapıyorum bilmiyorum. Adana Demirsporu çalıştırıyor o takımın başarılı olmasını istiyor takip ediyoruz, aynı takımı Ümit Özat çalıştırıyor Adana Demirspor benim için rakip oluyor. Galiba Ankaragücü için onunla aynı şeyleri hissediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Galatasaray Genç Golcüsüyle Zafere Koştu

Kasımpaşa Gaziantep’ten 1 Puan Kopardı