in

HAKEM YARDIMIYLA KAZANMADIK

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında hakem yardımıyla kazanmadıklarını söyledi.

Güneş, “Üstün bir oyun oynadık. Daha tempolu oynamak istiyoruz. Hazır değiliz, bu normal. Milli takım arasına kadar hazırlık dönemi olarak görüyorum. Erken forma girmek de doğru değil. Oyun ve skor üstünlüğü bizdeydi. Sahanın zeminini de kötü olması oyunu etkiledi. Seyircisi olmayan takım olarak kapanan Antalyaspor’a karşı 2-0’lık skor olumsuz değil ama futbol adına her maçta güzel oyun bekliyoruz. Karşılaşmayı hakem yardımıyla kazanmadık” dedi.

Cenk Tosun’un düşürüldüğü penaltı pozisyonuyla ilgili olarak da konuşan Güneş, “Tartışmasını yapmayacağım, pozisyonu görmedim. Geçen hafta başkan bir şey söyledi dünyayı ayağa kaldırdılar. Başkanın söylediklerinin altına imzamı atıyorum. Kibarca, medenice toplantıyı yaptı. Türkiye kavga ortamı beklediği için hayal kırıklığına uğradı. Geçtiğimiz sezonda benim elim futbolcuya gidiyor savcılığa veriliyorum. Ama baktığınız zaman adam öldürüyorlar bir şey olmuyor” diye konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RONALDO'NUN ATILDIĞI EL CLASİCO'DA ZAFER MADRİD'İN

FENERBAHÇE'DE GOMEZ İMZAYA KALDI