in

Hakemin, Temsilcinin, Gözlemcinin Konuşulmadığı Bir Sezon Diliyorum

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi temsilciler semineri açılış töreninde yaptığı konuşmada, ”Hedefim; hakemin, temsilcinin, gözlemcinin konuşulmadığı, futbolcuların, futbolunun güzelliklerinin konuşulduğu, teknik direktörlerimizin taktiklerinin konuşulduğu bir sezon geçirebilmek.” dedi.

Mehmet Büyükekşi, hep beraber iyi bir sezon geçirilmesini arzu ettiğini belirterek, ”
Hedefim; hakemin, temsilcinin, gözlemcinin konuşulmadığı, futbolcuların, futbolunun güzelliklerinin konuşulduğu, teknik direktörlerimizin taktiklerinin konuşulduğu bir sezon geçirebilmek. Onun içinde sizlerin değerli olması lazım, biz de size çok değer veriyoruz. Hepinizin başımızın üstünde yeri var. İyi bir sezon geçirmenizi arzu ediyorum. Hep beraber bu işlin altından kalkacağız. Hep birlikte hareket edeceğiz. Gerçekten sadece parmağımızı elimizi taşın altına koymayacağız, gövdemizi taşın altına koyacağız. Bu görev aşkıyla yapılıyor” diye konuştu.

TFF Başkanı Büyükekşi, şunları söyledi:

“Gizli temsilci dediğimiz, sadece başkanımız ve benim bileceğim kişiler vasıtasıyla bir takım maçları denetleyeceğiz. Bu raporları karşılaştıracağız. Bu sistemle siz temsilcilerimizin performanslarını artırmayı hedefliyoruz. Getireceğimiz bu denetleme ile tüm temsilcilerimiz işini daha titiz, daha disiplinli yapacak. Şeffaflık ve güven ortamının oluşmasına katkı sağlanacak. Tüm kurullarımızı mutlaka daha değerli hale getirmemiz lazım. Kuruların değerli olması için, tüm paydaşların da değerli olması gerekiyor. Siz temsilcilerimizin müsabakalarımızda almış oldukları maç tazminatı ve harcırahlarını, günün ekonomik şartlarına göre yeniden düzenledik. Sizlerden beklentimiz; TFF olarak hedeflediğimiz 2022-2023 sezonunda öyle bir yıl geçirelim ki, her türlü problemden, kavgadan uzak bir dönem yaşayalım.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği Özel Maçta Adanaspor ile Karşılaştı

Dalcı ve Diyadin’den TSYD Ankara Kupası Öncesi Açıklama