in

Hakemleri Milli Piyango Çekilişi Gibi Çeksinler

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, “Hakemleri, her hafta maç öncesinde herkesin gözü önünde bir Milli Piyango çekilişi gibi çeksinler, görelim, bilelim.” dedi.

Ali Koç hakem hataları ile ilgili olarak, mümkün olduğu kadar az konuşmaya çalıştıklarını belirterek, ”Ne kadar az konuşursak o kadar iyi. Biz işimizi yapmaya çalışıyoruz ama konuşmamız gereken günlerdeyiz. Bazı hakem hataları ve bazı kasıtlı hareketler bizi ciddi şekilde endişelendiriyor. Maçlarda iki gözlemci olsun. İkisi de formu doldursun. Buradan çıkacak rakam, hakemin notu olsun ve bunlar şeffaf bir şekilde açıklansın. Bunların açıklanmaması için hiçbir neden olamaz. Ahbap çavuş ilişkisinin önüne geçin. Hakemleri, her hafta maç öncesinde herkesin gözü önünde bir Milli Piyango çekilişi gibi çeksinler, görelim, bilelim. Bunun ne zararı var?” dedi.

Hakem ve VAR kararlarında müthiş bir standartsızlık olduğunu dile getiren Ali Koç, ”Bu sadece Fenerbahçe’ye özel bir durum da değil. Antalyaspor, Sivasspor gibi kulüplerimiz de ciddi serzeniş içindeler. Türkiye’de şampiyonluklar sahada kazanılmıyor olgusu var. Bu olguyu hep beraber değiştirmeliyiz” diye konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stancu Suskun, Gençlerbirliği Gole Hasret

Cavcav’dan Futbolculara: Kazanma Azminiz İçin Tebrik Ederim