in

Halis Özkahya’nın Bizi Galatasaray’a Ezdireceğine İnanmıyorum

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, açıklandıktan sonra hakemlerle ilgili türlü imalar, yorumlar yapıldığını belirterek, ”Halis Özkahya’nın bizi Galatasaray’a ezdireceğine inanmıyorum” dedi.

Hafta sonu deplasmanda Galatasaray ile oynayacakları maç hakkında da açıklamalarda bulunan Murat Cavcav, ”Beşiktaş’ı yendik, Alanyaspor’u, Hatayspor’u yendik. Şimdi önümüzde Galatasaray maçımız var. Hatayspor karşılaşmasından sonra iki günlük antrenmanla İstanbul’a gidiyoruz.” diye konuştu.

Yükselen bir grafiklerinin olduğunu dile getiren kırmızı siyahlı kulübün başkanı Murat Cavcav, şunları söyledi:

“Son haftalarda yükselen bir grafiğimiz var. Yoğun fikstürde pozitif test sonuçları ve sakatlıklar gibi olumsuzluklarla boğuşuyoruz ama tecrübeli oyuncularımızın liderliğinde, gençlerimizin de büyük gayretiyle iyi oynuyoruz ve istediğimiz sonuçları alıyoruz.

Şimdi önümüzde Galatasaray maçımız var. Hatayspor karşılaşmasından sonra iki günlük antrenmanla İstanbul’a gidiyoruz. Futbolcularımız maça kısa zamanda hazırlandı. Beşiktaş’ı yendik, Alanyaspor’u, Hatayspor’u yendik.

Futbolcularımıza son maçlardaki hırsları, azimleri için bir kez daha teşekkür ediyorum. Onlarda bu azim ve hırs varken sonunda kazanan hep biz oluruz. Galatasaray’ı da yeneniz. Yeter ki son ana kadar mücadeleyi bırakmayalım, yeter ki coşkumuzu kaybetmeyelim.

Evet, İstanbul güzeldir ama Ankaralılar için İstanbul’dan dönmek güzeldir, 3 puanla dönmek ise en güzelidir.

Galatasaray’ı yenerek hatıralarımıza mutlu bir Ankara dönüş yolculuğu daha eklemek istiyoruz.

Her hafta açıklandıktan sonra hakemlerimizle ilgili türlü imalar, yorumlar yapılıyor. Canımızın çok yanmasına rağmen biz hakemlerimize güvenmeye devam ediyoruz. Galatasaray maçımıza atanan Halis Hoca ile ilgili de söylenenleri duyuyorum, okuyorum ve üzülüyorum. Halis hocanın bizi Galatasaray’a “ezdireceğine” inanmıyorum.

Transfer sezonu açıldı ancak pandemi sürecinde bu işler hiç de kolay değil. Eksik yerlerimizi belirledik. Öncelikli adresimiz yine altyapımız olacak. Evlatlarımızla çözemediğimiz bir mevki olursa transfere yöneleceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ankaragücü’nün Hakem Numanoğlu İle Galibiyeti Yok

Sivasspor Gaziantep’e Yenilgiyi Tattırdı