in

Halter Milli Takım Kampında İnanılmaz Olay

Rio Olimpiyatları’ndan sonra disiplinsiz davranışlarından dolayı bir süre Milli Takımdan uzaklaştırılan olimpiyat ikincisi devşirme sporcu Daniyar İsmayilov’un, Milli Takım kampında çatal ile TOHM sporcusuna saldırdığı öğrenildi.

Halterci Daniyar İsmayilov, Gaziantep Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde TOHM sporcusu olan Murat Ekinek’e çatalla saldırarak yaraladı.

Gaziantep’te yaşanan bu olayla birlikte bir kez daha gündeme gelen İsmayilov disiplinsiz davranışları ile birçok kez gündeme gelmiş, sporcunun özel hayatındaki skandallar örtbas edilmişti.
İsmayilov katıldığı ilk kampta olay çıkartırken, 20 gündür Gaziantep Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde kamp yapan Halter Milli Takımı sporcularından Daniyar İsmayilov ile 3 aydır kampta bulunan olimpik sporcu Murat Ekinek’in yemekte başlayan söz dalaşı, İsmayilov’un Murat Ekinek’e çatal ile saldırmasıyla bitti.

TOHM merkezinde yemek sırasında masada oturan Daniyar İsmayilov, Murat Ekinek’ten çatal istedi. Ekinek, İsmayilov’a ‘Kalk kendin al’ yanıtını verince Daniyar İsmayilov, Ekinek’e küfrederek çatalı koltuk altına sapladı. Olayı araya giren sporcuların yatıştırdığı belirtildi. Bu gelişme üzerine Türkiye Halter Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Atak devreye girdi. Atak, her iki sporcu hakkında rapor tutulduğunu ve sporcuların kamptan gönderildiğini belirtti.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Halkbank PAOK'u Geçemedi

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde City Deplasmanda Şov Yaptı