in

BeğenmedimBeğenmedim GüldümGüldüm ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Hasan Hüseyin Acar Süresiz İzinli

MKE Ankaragücü Basın Sözcüsü Gökalp Üstün, oyuncuları Hasan Hüseyin Acar’ın özel nedenlerinden dolayı teknik heyetten izin talebinde bulunduğunu, kendisine süresiz izin verildiğini söyledi.

Gökalp Üstün, VİRALSPOR’a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Biz oyuncumuza izin kağıdı verdik. Resmi statü bu şu anda. Sözleşmemiz devam ediyor, alacaklarını alıyor kulüpten, bir sıkıntı yok. Oyuncunun özel sebeplerinden dolayı teknik heyetten böyle bir talebi oldu. Biz de tamam izin verelim dedik. Kendi kafasında olup biten konularla ilgili bir izin talebi var, isterseniz kendisiyle onu konuşursunuz. Size ne söyler bilmiyorum.

Kulüple alakalı kendisiyle bir sıkıntımız yok. Otomatik olarak şu an kadroda olmadığı için, kadro dışı olarak da değerlendirebiliriz. Süreside açık bir izin, bir aylık falan gibi süreli bir izin değil. Kendisini bir toparlayıp gelmesi gerekiyor.”

SON 10-15 DAKİKASI FISTIK GİBİ GEÇEN MAÇTI

Basın Sözcüsü Gökalp Üstün, 1-0 kaybedilen Adanaspor maçı ile ilgili de düşüncelerini şöyle paylaştı:

“Şu an hepimiz işimiz gücümüzdeyiz. Başkanımız da harıl harıl mali açılara yoğunlaşmış durumda. Adanaspor maçı bizim için 30 küsur maçtan bir tanesi. Açıkçası bir maça bakıp da moralimizi bozacak değiliz, canımızı sıkacak da değiliz. Milletçe biraz fazla abartıyoruz. Önemli olan Ankara’nın dinamiğini, Ankaragücü markasını nasıl her meşgalede açacağız. Biz şu an hentbolu da düşünmeliyiz, ileride nasıl açarız diye. Başka neler yapabiliriz, bunları düşünmeliyiz açıkçası. Adanaspor maçında çok bahtsızlık yaşadık. Son 10-15 dakikası gayet fıstık gibi geçen, bizi çok mutlu eden bir maçtı. Eleştiri baş tacımız ama biz onlara bakıp da moralimizi bozacak değiliz. Bir tane maç, dünyanın sonu değil yani.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Takımın Ayarlarıyla Oynamak İçin “Çok Çalış”ıyorlar

Hasan Hüseyin Acar’dan Açıklama