in

HAZIR OLMAYAN OYUNCULARIM VARDI

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Ukrayna maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Ukrayna’nın galibiyeti hakettiğini ifade eden Lucescu, “Kulüplerinde oynamayan bazı oyuncular var; fizik olarak hazır değiller. Ukrayna bizden fizik olarak daha üstündü. Sürekli oynayan oyunculardan kurulu bir ekip olduklarını gösterdiler. Bizim takımda durum böyle değil dedi.

Tecrübeli teknik adam “Oyuncularımla konuştum, gerekenleri onlara söyledim. Ukrayna bizden daha iyi, organize ve süratlilerdi. Kazanmayı hak ettiler. Fakat inanılmaz hakem hataları tarafından da beslendiler. İlk gol ofsayt, ikinci golde top çıkmıştı. Bir penaltımız verilmedi. Serdar’a yapılan hareket de kırmızı kartlıktı. Ben kendi oyunumuzdan memnun değilim. Kulüplerinde oynamayan bazı oyuncular var; fizik olarak hazır değiller. Ukrayna bizden fizik olarak daha üstündü. Her hafta oynayan oyunculardan kurulu bir ekip olduklarını gösterdiler. Bizim takımda durum böyle değil” dedi.

Salı günkü Hırvatistan maçına da değinen Lucescu “Bizim gruptaki en spektaküler futbolu oynayan ekip Ukrayna. Şimdi evimizde başka maça çıkacağız. Bu akşamki maç bizim için ders oldu. Hala şansımız var. 3 gün sonra farklı bir ekip görmeyi umuyorum. İzlanda bu grubun favorisiydi. Şimdi 3 puan kaybettiler. Aşağıdaki takımlara da umut verdiler. Ama bize bağlı. Farklı bir şekilde çıkmamız lazım sahaya. Kazanmayı umut ediyoruz. Oyuncularımız kendi seviyelerinde değildi” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MİLLİ TAKIM OTOBÜSÜNDE BOMBA ARAMASI

SKANDAL İKİ KARAR, İKİ GOL, ACİZ BİR MİLLİ TAKIM