in ,

BeğendimBeğendim HarikaHarika

Hedefimiz Türkiye Kupası’nı Kazanıp Avrupa’ya Gitmek

Fotoğraf: ABDURAHMAN ANTAKYALI

Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca, Dünya Kupası arasının kime yarayıp yaramadığının lig başladığında futbolseverlerce görüleceğini belirterek, ”Türkiye Kupasını kazanarak Avrupa’ya gitmek için bütün gücümüzü kullanacağız.” dedi.

Başkan Faruk Koca, teknik direktör Ömer Erdoğan yönetiminde çok iyi bir çalışma dönemi geçirdiklerini dile getirerek, ”Biz iyi bir kadro kurduk. Kaliteli ve geniş bir kadromuz var. Bu kadronun çok daha iyi olması lazım. Süper Lig’in ikinci bölümünde bütün maçlara galibiyet parolasıyla çıkacağız. Camiamızın beklentisi de bu. Hedeflerimiz arasında Türkiye Kupası da var. Türkiye Kupası’nı kazanarak Avrupa’ya gitmek için bütün gücümüzü kullanacağız. Ben lige verilen aralardan hep endişe etmişimdir. Ligler başlayınca aranın kime yaradığını göreceğiz. Ligde almamız gerekenin 10-12 puan gerisindeyiz.” diye konuştu.

Koca, teknik direktör Ömer Erdoğan’ın şu an kendilerine ara transferde kadroya takviye yapılması konusunda bir talebinin olmadığını dile getirdi.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca, Başkent’in Spor Toto 1. Lig’deki temsilcisi Gençlerbirliği’nin transfer yasağını kaldırması halinde yardımcı olacaklarını kaydederek, ”Gençlerbirliği’nden bir talep geldi. Birkaç oyuncuyla görüşüyorlar. Oyuncular da gitmek isterse biz her türlü kolaylığı sağlarız.” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenerbahçe Arda Güler’in Tüm Haklarını Alıyor

Barış Alıcı’ya Talipler Var