in ,

Her geçen Gün Daha İyi Olacağız

Gençlerbirliği Asbaşkanı Muammer Akyüz, ”Yeni kurulmakta olan bir takım olarak bakıldığında geçen haftaya göre daha derli toplu bir futbol oynadığımızın ve aldığımız bir puanla ilerleyen haftalarda daha iyiye gideceğimizin göstergesi olarak önem teşkil etti.” dedi.

Manisa FK maçında kırmızı siyahlı takımın daha da iyi olacağını belirten Akyüz, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Dün deplasmanda karşılaştığımız Adanaspor karşısında oynadığımız futbol ve aldığımız bir puan elbette tam olarak beklentilerimizi karşılamadı. Ancak hep söylediğimiz üzere, yeni kurulmakta olan bir takım olarak bakıldığında geçen haftaya göre daha derli toplu bir futbol oynadığımızın ve aldığımız bir puanla ilerleyen haftalarda daha iyiye gideceğimizin göstergesi olarak önem teşkil etti.

Maçta her iki takım da iyi mücadele ettiler. Çok fazla gol pozisyonu olmadı. Buna rağmen son dakikalarda yakaladığımız fırsatlardan birini gole çevirebilseydik; üç puanla da dönebilirdik. Maça tarafsız bir gözle bakıldığında da maçın hakkı beraberlik idi.

Yeni transferlerimizin takıma uyum sağlaması, genç oyuncularımızla birlikte tam bir takım oluşturmaları elbette bir zaman alacaktır. Önemli olan o süreyi fazla puan kaybı yaşamadan atlatmaktır.

Önümüzdeki hafta yine ligimizin iyi takımlarından olan Manisa FK ile sahamızda oynayacağız. Takımımızın o maçta daha da iyi olacağını düşünüyorum. Tabii ki beklentimiz üç puan olacak.

Henüz kombinesini almamış taraftarlarımızı da bir an önce kombine biletlerini almaya davet ediyorum. Takımımızın özellikle sahamızda oynayacağı maçlarda taraftarlarımıza her zamankinden fazla ihtiyacı olduğu bilinmelidir. Desteklerini takımlarından esirgemedikleri sürece bu takımın da onlara karşılığını vereceğine inanıyorum.

İç sahadaki maçlarda taraftarımıza her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği’nin Transfer Tahtası…

İstanbul Boğazı’nda Kıtalar Kulaçlarla Birleşti