in

BeğendimBeğendim

Her Şeyden Önemlisi Alacağımız Üç Puandı

Fotoğraf: ABDURAHMAN ANTAKYALI

Ankaragücü Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, geriye düştükleri karşılaşmada Kayserispor’u yenerek çok değerli bir üç puan aldıklarını söyledi.

Girdikleri çok sayıda pozisyon olduğunu ifade eden Ömer Erdoğan, ”Geriye düşmemize rağmen sahada umudunu kaybetmeyen bir Ankaragücü vardı. Bizim için çok değerli bir üç puandı, o yüzden çok mutluyum. Taraftarımızın desteği de çok önemliydi. Bu maçı haklı bir şekilde çevirmeyi bildik. Oyuncularımızın sahada birbiriyle yardımlaşması, ikili mücadelelere kazanma arzusuyla girmeleri bizi galibiyete taşıdı. Yediğimiz gol dışında net pozisyon verdiğimizi hatırlamıyorum. 20 tane şutumuz var, rakibe 1 tane şut imkanı tanımışız Bizim ise net girdiğimiz pozisyonlar var. Değerlendirebilsek maç daha farklı bitebilirdi. 2 tane incelenmesi gereken penaltı pozisyonu var. Bizim için her şeyden önemlisi alacağımız üç puandı, onu da aldık.” dedi.

Ömer Erdoğan, ara transfer döneminde 3 ya da 4 oyuncunun transfer edilebilmesi için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü Kazandı Kazanmasına da, Böyle Gol Yenmez

Türk Telekom Efes’e Geçit Vermedi