in

BeğendimBeğendim

Hocamızın Konuşması Maksadını Aşmış

İstanbulspor teknik direktörü Osman Zeki Korkmaz, Ankaragücü maçı sonrası antrenörleri Hüseyin Dalgıç’ın maksadını aşan açıklamalar yapmasının kendilerini üzdüğünü söyledi.

İsmail Kartal ile birlikte 1,5 sezon Ankaragücü’nde görev yapan, TFF 1.Lig şampiyonluğu yaşayan Osman Zeki Korkmaz,  Ankaragücü ile stresi oldukça yüksek bir maç yaptıklarını, maçın stresinden dolayı istenmeyen olayların yaşandığını anlattı.

Maçın devre arasında futbolcularıyla konuştuğunu, onlara Ankaragücü taraftarlarını anlattığını ifade eden Korkmaz, şunları söyledi:

“Ankaragücü taraftarlarının benin gönlümde çok ayrı bir yeri vardır. Ankaragücü’nde, ben bu taraftarla çok güzel günler yaşadım. Ankaragücü taraftarı, son maçta da kendi takımını ateşlemek için gereken her şeyi yaptı. Ankaragücü taraftarı bu tür stresli maçları çok yaşamıştır. Nerede ne yapacağını bilen, bilinçli bir taraftar topluluğudur. Zorluk derecesi bu kadar yüksek olan bir maçta yaşananlar gayet doğaldı. Buna karşın antrenörümüzün, bir gazetecinin sorusu üzerine yaptığı açıklamaların maksadını aştığını, Ankaragücü camiasını üzdüğünü gördüm. Bu duruma ben de üzüldüm. Üzüntümü Ankaragücü Başkanı Faruk Koca’yı da arayarak ilettim. Siz medya mensupları aracılığıyla üzüntümü Ankaragücü taraftarları ile de paylaşmak istedim. Ankaragücü’ne şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkekler Futbolu Neden Sever?

Yayın İhalesine Teklif Verenler Belli Oldu