in

GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim

İlaç Ankaragücü’nde Saba Lobjanidze

Fenerbahçe’nin transfer politikasını eleştiren Sabah Gazetesi yazarı Ömer Üründül, ara transfer döneminde Ankaragücü’nden Saba Lobjanidze’nin transferi halinde sorunlarının son bulacağını ileri sürdü.

”Transfer politikası yanlıştı. Aynı bölgeye çok fazla oyuncu alındı. Acilen kanat forvete ihtiyaç var. Fayda vermeyecek futbolcuların peşine düşmektense benim bir isim önerim var. Hem bütçeye de uygun: Ankaragücülü Saba Lobjanidze!..” ifadelerini kullanan Ömer Üründül’ün, konuyla ilgili görüşlerinin yer aldığı bölüm şöyle:

”Kadroda ciddi sıkıntılar var. Gustavo ve Tisserand da dahil tüm yabancılarda fiziki düşüş var. Bunun yanında da eldeki kadroyla beklenen organize futbolun sahaya yansıması zor görünüyor. Bu problemler devam edecek. Puan cetvelindeki tablo gösteriyor ki kaybedilmiş bir şey yok. Bakalım Erol Bulut ne gibi tedbirlerle çare üretecek. Öncelikli hedef Gaziantep ve Başakşehir maçlarını en az hasarla bitirmek. Bekleyelim ve görelim… F.Bahçe’nin devre arasında ivedilikle bir kanat forvetine ihtiyacı var. Fayda vermeyecek oyuncular peşine düşmektense benim olumlu katkı yapacak bir isim önerim var. Hem de bütçeye uygun: Ankaragücülü Saba Lobjanidze…”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ankaragücü Mustafa Dalcı İle Devam Ediyor

Büyük Atatürk Koşusu İçin Sembolik Çözüm Arayışları