in

İlhan Cavcav’ın İsmi Sokağa Verildi

Ankara’nın Altındağ ilçesindeki Hacettepe Mahallesi’nde bulunan Dutluk Sokak’ın adı değiştirilerek Gençlerbirliği Kulübü Onursal Başkanı İlhan Cavcav’ın adı verildi.

Altındağ İlçesi Hacettepe Mahallesi sınırları içinde yer alan Dutluk Sokak’ın adı, yapılan törenle İlhan Cavcav Sokağı olarak değiştirildi.

Törende Başkan Murat Cavcav ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu. Törende sırasıyla Gençlerbirliği Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Kahramaner, Ankara Kulübü Genel Başkanı Metin Özaslan ve Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav birer konuşma yaptı.

Murat Cavcav, sorumluluklarının farkında olduklarını söyleyerek, “İlhan Cavcav, iyi bir spor adamı, iyi bir Ankaralıydı. Bu sokağa babamın, onursal başkanımızın adının verilmesi bizi son derece mutlu etti. Bu açılışta emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Seymenler eşliğinde kortejle yürüyen grup, Dutluk Sokağına gelerek sokağın açılışını yaptı. Başkan Murat Cavcav, tören sonunda, sokak tabelalarını İlhan Cavcav Sokağı tabelası ile değiştirdi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TFF 1. LİG'DE İKİNCİ HAFTANIN PROGRAMI AÇIKLANDI

FEGHOULI YARIN GELİYOR