in ,

BeğendimBeğendim BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı HarikaHarika

İlk Tercihim Ankaragücü Olacak Ama…

Ankaragücü’nün Jamaikalı forveti Dever Orgill, sezon sonunda sözleşmesinin bittiğini belirterek, “Ankaragücü her zaman aklımda. İlk tercihim Ankaragücü olacak. Ama futbolda her şey olabilir, ayrılıklar yaşanabilir. Lig bitince ne olup bitecek, göreceğiz” dedi.

Asporda canlı yayına katılaan Orgill, “Karantina günlerini evde çalışarak, ailem ile birlikte geçiriyorum. Evde çalışıyorum ama saha çalışmasının yerini tutmaz. Kendimi iyi hissediyorum. Pazartesi gününden itibaren küçük gruplar halinde çalışacağız. Maçlardan önce hazır olmamız lazım” dedi.

Başkan Fatih Mert’in ligden düşme kaldırılsın önerisine katıldığını kaydeden Dever Orgill, “Başkanımızın önerisini destekliyorum. Birçok ülkede bu yönde kararlar alındı. Süper Lig de 21 takımla oynanabilir” diye konuştu.

Geçen sezon Türkiye Ligi’ne iyi başladığını ifade eden Orgill, “Tyler Boyd ve Hadi Sacko ile iyi işler yaptık. Geçen sezon iyi işler yaptık ama unutup yeni sezonda iyi performans ortaya koyup takımı ligde tutmamız gerek” dedi.

Tyler Boyd ile Ankaragücü’nde iyi bir ikili olduklarını anımsatan Orgill, “Boyd Beşiktaş’a gitti, şu ana kadar yeterli süre alamadı. Önümüzdeki süreçte daha fazla süre aldığında kendini gösterecektir” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü 44 Gün Sonra Topbaşı Yapacak

Bu Protokol Uygulanamaz