in

İŞİMİZ ZOR AMA ÜMİTLİYİZ

TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’da teknik direktör Sergen Yalçın, “Bir şeyleri değiştirebileceğimize inanıyoruz. İyi bir birliktelik sağlarsak ligi yukarılarda bitirmeyi planlıyoruz” dedi.

Göreve geldikleri günden itibaren ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirten Sergen Yalçın, şunları kaydetti:

“Oyuncularımın iyi niyeti ve mücadelesinden memnunuz. Eksiklerimiz var. Farklı bir şablon oluşturmaya çalışıyoruz, bunun oturması zaman alacak.Eskişehir futbol potansiyeli olan bir kent. Yukarıyı hedefleyen bir takımız. İşimiz o kadar kolay değil. Hayal de görmemek lazım. Bir şeyleri değiştirebileceğimize inanıyoruz. İyi bir birliktelik sağlarsak ligi yukarılarda bitirmeyi planlıyoruz. İstediğimiz oyunu oynamak biraz zaman alacak. İyi ve göze hoş gelen bir oyun oynamak amacındayız. Sabırlı olmak ve biraz beklemek lazım. Devre arasında transfer yasağını çözersek ikinci yarıda farklı bir takım oluruz. Savaşan, güçlü bir takım ortaya çıkartmak istiyoruz. Taraftarımızın ne olursa olsun takımının arkasından durmalı. Eskişehirspor, 12’nci adamı çok iyi yapan bir şehir. Taraftarımız, takıma destek versin. Destekle çok daha çabuk seviye atlayabiliriz.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GALATASARAY KARABÜK'TEN SELEZNYOV'U İSTİYOR

TAKIMIN COŞKUSU MUTLU ETTİ