in

BeğendimBeğendim

İsmail Kartal Avrupa Yolcusu mu?

MKE Ankaragücü’nün eski teknik direktörü İsmail Kartal, bir Uzak Doğu ülkesinden resmi; bir Avrupa takımından da gayri resmi teklif aldığını bildirdi.

İsmail Kartal, Ankaragücü ile yolunu ayırdığının ertesi günü de Türkiye’den teklifler geldiğini belirterek, “Bu sezon Türkiye’de çalışmak istemediğim için bu teklifleri reddettim. Avrupa’dan gelen teklif ilgimi çekti. Bana sorduklarında ‘neden olmasın’ dedim. Önemli bir ligin takımı. Olur mu olmaz mı bilemiyorum, şimdilik beklemedeyim” ifadelerini kullandı.

a Spor’da canlı yayın konuğu olan Kartal, Ankaragücü’nde tekrar çalışıp çalışmayacağı ile ilgili soru üzerine, “Şu anda Ankaragücü’nün bir teknik direktörü varken, bu konuları konuşmak bana yakışmaz. İleride ne olur ne olmaz bilemeyiz. Nasip, kısmet işi” dedi.

Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner’in iddiaları hakkında şu anda konuşmak istemediğini kaydeden İsmail Kartal, “Teknik direktörler de yönetimler de gelip geçicidir. Ankaragücü’nün gerçek sahibi taraftarıdır. Ankaragücü kritik bir süreç yaşıyor. Bu süreç sona ermeden Mehmet Yiğiner hakkında konuşmak istemiyorum. Kaos ortamı oluşsun istemiyorum. Zamanı geldiğinde Mehmet Yiğiner hakkında her şeyi belgeleriyle açıklayacağım” şeklinde konuştu.

Taraftara, kenetlenme, takımlarına, sahip çıkma çağrısında bulunan Kartal, “Ankaragücü çok büyük bir camia. Ankaragücü taraftarını unutmayacağım” dedi.

Written by Metiner Erdem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Galatasaray Tur Kapısını Araladı

El Clasico’da Beraberlik Var