2018-2019 futbol sezonunun ara transfer dönemi sona erdi.
Kimi takım kadrosunu güçlendirdi, kimi takım kadrosunda ağırlık yapan maliyetli futbolcularından kurtuldu, kimi takım da yasak nedeniyle transfer yapanları izledi.
Galatasaray, Malatyaspor, Kasımpaşa, Başakşehir ve Ankaragücü transferin en hareketli kulüpleri olurken, yasakları nedeniyle Trabzonspor, Bursaspor ve Kayserispor ara transferin sessiz kulüpleri oldular.
İşte takımların kadrolarına kattığı futbolcular ve gönderdikleri isimler.
FENERBAHÇE:
Gelenler: Sadık Çiftpınar, Victor Moses, Serdar Aziz, Tolgay Arslan, Miha Zajc.
Gidenler: Ozan Tufan, Aatıf Chahechouhe, Diego Reyes, Yiğithan Güveli, Barış Alıcı, Ozan Tufan.
GALATASARAY:
Gelenler: Mbaye Diagne, Marcao, Emre Taşdemir, Semih Kaya, Konstantinos Mitroglu,Chiristian Luyindama
Gidenler: Garry Rodrigues, Ozan Kabak, Tarık Çamdal, Serdar Aziz, Birhan Vatansever
BEŞİKTAŞ:
Gelenler: Burak Yılmaz, Nicolas İsimat Mirin, Muhayer Oktay, Shinji Kagawa, Orkan Çınar (kiralıktan döndü)
Gidenler: Ryan Babel, Vagner Love, Fatih Aksoy, Pepe, Ricardo Quaresma.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR:
Gelenler: Robinho, Serdar Taşcı, Alican Özfesli, Demba Ba, Cemali, Mete Kaan Demir
Gidenler: Manuel De Costa, Yusuf Avcılar
MKE ANKARAGÜCÜ:
Gelenler: Stelios Kitsiou, Dever Orgill, Tyler Boyd, Ante Kulusiç, Michal Pazdan, Hadi Sacko, Aydın Karabulut, Mahmut Altınkaya, Ender Aygören,Cebrayil Karayel, Wilfred Moke, Zaur Dadaev
Gidenler: Erdem Şen, Lanre Kehinde, Anton Putsila, Youness Mokhtar, Thievy Bifouma, Bakary Kone, Lukasz Szukala, Kenan Özer, Kubilay Kanatsızkuş, Erdem Özgenç
YENİ MALATYASPOR:
Gelenler: Robin Yalçın, Barış Alıcı, Yiğithan Güveli, Thivey Bifouma, Mustafa Akbaş, Bülent Cevahir
Gidenler: Khalid Boutaib, Sadık Çiftpınar, Sulley Muniri.
ATİKER KONYASPOR:
Gelenler: Loenard Zuta, Erdon Daci
Gidenler: Vedat Bora, Musa Araz
TRABZONSPOR:
Gelenler: Transfer yasağı.
Gidenler: Burak Yılmaz, Juraj Kucka, Esteban Alvarado, Onur Kıvrak, Mustafa Akbaş, Zeki Yavru, Abdurrahim Dursun, Semih Karadeniz.
KASIMPAŞA:
Gelenler: Haris Hajradinovic, Tobias Henitz, Simone Scuffet, Azad Toptik, Stipe Perica
Gidenler: Mbaye Diagne, Samuel Eduok, Hakan Demir, Onur Ural, Mustafa Ethen Erboğa, Mehmet Enes Sari, Murat Can Yıldız, Yılmaz Daler
ANTALYASPOR:
Gelenler: Amilton, Sergen Yatağan
Gidenler: Maicon, Danilo, Abdulaziz Barrada, William Vaingueur, Olcan Adın, Musa Nizam, Oğuz Mataracı
DEMİR GRUP SİVASSPOR:
Gelenler: Fatih Aksoy, Fousseni Diabete, Hugo Vieira
Gidenler: Robinho, Carl Medjani, Aydın Karabulut, Cyriac, İlker Sayan
AYTEMİZ ALANYASPOR:
Gelenler: Josef Sural, Ozan Tufan, Steven Caulker, Yunus Emre Yaşar.
Gidenler: Kaan Kanak, Darko Lazic, Emre Güral, Merih Demiral, Barış Başdas, Filipe Augusto
BURSASPOR:
Gelenler: Rüştü Hanlı (Kiralıktan döndü), Kubilay Kanatsızkuş (kiralıktan döndü)
Gidenler: Joshua John, Bogdan Stancu
GÖZTEPE:
Gelenler: Serdar Gürler, Lumor Agbenyune
Gidenler: Sokol Cikaleshi
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR:
Gelenler: –
Gidenler: Rajko Rotman, Kazım Çelik
ÇAYKUR RİZESPOR:
Gelenler: Aatıf Chahechouhe, Mohammed Abarhoun, Dario Melnjak, Chidozie Awaziem, Prejuce Nakoulma, Zaer Gören, Mykola Moroziuk, Okechukwu Azubuike
Gidenler: Robin Yalçın, Ali Çamdalı, Süleyman Koç, Mert Kuleli, Oleksandr Hladkyi, Dhurgham İsmail.
BŞ ERZURUMSPOR:
Gelenler: Samuel Eduok, Serkan Kurtuluş, Kristian Opseth, Rashad Muhammed, Pierre Kanstrup, Gabriel Obertan
Gidenler: Lennart THY, Özer Hurmacı, Stephane Acka, Jasmin Trtovac, Erhan Çelenk, Osman Şahin.
AKHİSARSPOR:
Gelenler: Zeki Yavru, Sokol Cikalleshi, Rajko Rotman, Edin Cocalic
Gidenler: Yevhen Seleznov, Onurcan Güler, Daniel Larsson