in

K. KARABÜKSPOR ERKAN SÖZERİ İLE ANLAŞTI

Kardemir Karabükspor, geçtiğimiz sezon TFF 1. Lig ekiplerinden Ümraniyespor’u çalıştıran Erkan Sözeri ile anlaştı.

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, Erkan Sözeri’nin isteği üzerine bir yıllık anlaşma sağladıklarını söyledi.
Tankut, “Erkan Sözeri çok uzun zamandır tanıdığımız bir hocamız. Son 12 yıldır sürekli takip ediyorum. Her gittiği takımda maç öncesi ve maç sonrası sürekli görüştüğümüz bir hocamız. Geçen sene hiç tanınmayan Igor Tudor’un Türkiye’ye gelip yakalamış olduğu başarıyı bir Türk teknik direktör olarak da Erkan Sözeri hocamızın Kardemir Karabükspor’da büyük başarılara imza atacağına inanıyorum” dedi.
Takımda sözleşmesi biten Lazerevic, Ermin Zec ve Ercüment Kafkasyalı’yla anlaşma yapmadıklarını sadece Kerim Zengin ve İlhan Depe ile anlaşacaklarını sözlerine ekleyen Tankut, “Devre arasında Bucaspor’un oyuncusu olan kaleci Çağlar Birinci ile daha önce anlaşmıştık. 17 Haziran itibariyle transfer dönemi başlayacak. Şu an görüştüğümüz bazı oyuncular var” diye konuştu.
Erkan Sözeri ise şunları söyledi:
“İdealist bir teknik adam olarak camiasıyla, başkanıyla, yönetimiyle her teknik adamın çalışmak isteyeceği elit bir kulübe geldiğim için mutlu oldum. Pozitif futbol oynayan, kamuoyu tarafından takdir gören özellikle kendi taraftarı tarafından, camiası, basını tarafından takdir gören bir takım oluşturacağız, oyun oluşturacağız, pozitif mücadele içerisinde olacağız.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞENOL GÜNEŞ YENİ SÖZLEŞME BEKLİYOR

FUTBOL TÜM DÜNYADA BORÇ BATAĞINDA