in ,

Kadro dışı Bırakılmaların İpuçları Koç’un Yazısında Çıktı

Fenerbahçe’de futbolculardan Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ın süresiz olarak kadro dışı bırakılırken, oyuncular kadro dışı kararını telefonla öğrenirken kadro dışı bırakılma sebebi ise belirtilmedi.

Yaşanan bu olayların ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Fenerbahçe Dergisi’nin Ekim sayısında yazdığı yazı gündeme geldi.

Ali Koç yazısında ‘Şunu çok açıklıkla söylemek isterim ki, değişime direnç gösteren ve eski düzenin devamını isteyen bir zihniyet, mevcudiyetini halen korumakta ve bir şekilde başarıya inanmamaktadır. Kabul edemeyeceğimiz bu sorunu ivedilikle gidermek için muhtelif tedbirleri önümüzdeki günlerde alacağız.’ yazmasının ardından 3 futbolcu kadro dışı kaldı.

Öte yandan, Volkan Demirel’in kadro dışı kalmasındaki etkenlerden birinin de Rize’de Sportif Direktör Damien Comolli ile yaşadığı gerginliğin olduğu iddia edildi.

Rize’de alınan 3-0’lık mağlubiyetin ardından Volkan Demirel forma giymemesine rağmen özür dilemesi için tribüne gönderildi.

Ancak tecrübeli kaleci burada bir kaç olumsuz tepki ile karşılaştı. Büyük üzüntü yaşayan Volkan Demirel olayın devamında da Comolli tartışarak gerginlik yaşadı.

16 YILDIR FENERBAHÇE’DE

Fenerbahçe’de kaptanlık görevini yürüten Volkan Demirel, 16 yıldır forma giyiyor.

2002 yılından beri kulüpte olan Volkan, 495 maça çıkarken, tam 10 kupa kazandı.

37 yaşındaki kaleci, Fenerbahçe kulüp tarihinde en fazla forma giyen kaleci unvanını elinde bulundururken, Müjdat Yetkiner’i de takip ediyordu.

Tecrübeli yıldız, 2002-2018 arası kesintisiz sarı lacivertli formayı taşıyıp, 2012’den beri de kaptanlık görevini devralmıştı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trabzonspor Seri Peşinde

Kayseri’de Galip Yok