in

Kamu Vicdanını Yaralayacak Hakem Kararı Olmasını İstemiyorum

Fotoğraf: ABDURAHMAN ANTAKYALI

Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca, yarın oynayacakları Beşiktaş karşılaşmasını yönetecek hakem Mete Kalkavan ile ilgili olarak, ”Mete Kalkavan’ın kariyerini ve hakemliğini beğenirim, önceki sezon maalesef Kasımpaşa maçında, biz de tam sıkıntılı dönem yaşıyorduk. Bazı sıkıntılı kararlar oldu.” dedi.

Faruk Koca, kamu vicdanını yaralayacak hakem kararı olmasını istemediğini dile getirerek, ”Mete Kalkavan’ın kariyerini ve hakemliğini beğenirim. Önceki sezon maalesef Kasımpaşa maçında, biz de tam sıkıntılı dönem yaşıyorduk. Bazı sıkıntılı kararları oldu. Ben kasti olduğuna inanmıyorum. İnsani hatalar olabilir. İster Ankaragücü için ister Beşiktaş için 90 dakikada kamu vicdanını yaralayacak hakemler açısından hiç bir işin olmasını istemem, olmasını istemiyorum da.” diye konuştu:

Sarı lacivertli taraftara çağrıda bulunan Faruk Koca, ”Ankaragücü-Beşiktaş maçları taraftar açısından artı motivasyon gerektiren bir oyun oluyor. Kendiliklerinden motive oluyor. 90 dakika hiç susmayacaklarını biliyorum. Tezahüratların takımımızı motive edecek, karşı camiayı incitmeyecek şekilde olmasını rica ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Beşiktaş, Dele Alli’yi Ankara’da İlk 11’de Sahaya Sürecek

basketbol kuralları nelerdir

Basketbol Kuralları Nelerdir? Basketbol Nasıl Oynanır?