in

İSMAİL KARTAL TAKVİYE İSTEDİ

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal, Elazığspor’a 2-0 yenildikleri karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, Kehinde’nin 18. dakikada kırmızı kart görmesinin planlarını bozduğunu söyledi. Kartal, 1-2 transfere ihtiyaçları olduğunu dile getirdi.

Karşılaşmanın başında dengeli bir oyun olduğunu dile getiren İsmail Kartal, hala ideal kadroyu oluşturamadıklarını belirterek, ”Maalesef her hafta birbirini yeni tanıyan oyuncularla sahaya çıktığımız için büyük sıkıntılarımız var. Bu sıkıntılara rağmen 2 haftadır oynamayan Kehinde oynadı. 18. dakikada durup dururken rakibi ile tartışması ve bir aksiyon yapması sonrasında oyundan atıldı. Oyunun başından atılmasından dolayı bir kişi eksik kalınca mücadele etmek kolay değil” dedi.

Elazığspor da etkili oyuncular olduğunun belirten Kartal, ”Duran toptan erken bir gol yedik. Eğer oradan bir gol yemeyip direncimizi artırabilseydik belki daha farklı bir sonuç elde edebilirdik. Yine mağlup olabilirdik ama en azından direncimizi artırabilirdik” diye konuştu

İkinci yarı geri çekilmediklerinin altını çizen Kartal, şunları söyledi:

“3 hücumcu ile oynadık. Sonuçta 2 pozisyon bulduk. Bunları da değerlendirebilirdik. Sonuçta 2-0 mağlup olduk. Eksikleri biliyoruz. Yönetim bir kaynak bulursa, takıma bir iki tane takviye yapmasını istediğimiz oyuncular var. İnşallah bunları gerçekleştiririz. Yeni kurulan bir takımız. Yeni gelecek arkadaşlarla iyi sonuçlar almayı istiyoruz.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OYUNCULARIMI KUTLUYORUM

NETO İLE EL SIKIŞTILAR