in

BeğendimBeğendim BeğenmedimBeğenmedim

Kitsiou, Erzurumspor Maçında da Yok

VİRALSPOR/ÖZEL-Ankaragücü’nde sakatlığından dolayı 5 maçtır takımından ayrı kalan Yunan sağ bek Stelios Kitsiou, Erzurumspor maçında da kadroda olmayacak.

Dün çekilen MR’ında herhangi bir bulguya rastlanmamasına karşın, belinde ağrı olduğunu ifade eden Kitsiou’nun Erzurumspor maçı kadrosuna alınmamasına karar verildi.

Kitsiou, sakatlığından dolayı Gaziantep FK, Başakşehir, Fenerbahçe, Kasımpaşa ve Alanyaspor maçlarında da oynayamamıştı.

Kulüp Başkanı Fatih Mert, VİRALSPOR‘a yaptığı açıklamada, Yunan oyuncunun kulüpte herhangi bir sorunu olmadığını ifade ederek, “Aslında biz Alanyaspor maçı kadrosunda da olmasını bekliyorduk ama olmamıştı. 2 haftadır takımla zaman zaman antrenmanlara çıkan Kitsiou, bel ağrısı olduğunu ifade edince Erzurumspor maçı kadrosuna da alınmadı. Kitsiou’nun herhangi bir sorunu yok. Tüm ödemeleri düzgün bir şekilde yapıldı. Şu anda sadece vadesi 31 Ocak olan bir ödemesi var içeride. Birileri parasını alamadığı için oynamıyor diyor, tamamen yalan. Kitsiou o karakterde bir oyuncu değil. Gelecek sezon da Ankaragücü’nde devam etmek istiyor. Sık sakatlanan bir oyuncu da değil. Geçirdiği sakatlık psikolojik olarak etkiledi. Önümüzdeki hafta kafası da rahatlar, takımındaki yerini alır” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü’nde 2 İmza Daha

Bezus Yarın Ankara’da, Transferler Devam Edecek