in

Mamakspor’a Tatlı İkramı

Ankara’nın köklü futbol kulüplerinden Mamakspor’un antrenmanını izleyen Çorum Alaca İsmailli Köyü Dernek Başkanı ve yönetimi idman sonrasında tatlı ikramında bulundu.

Dernek Başkanı Faik Topal, Mamakspor’un kendisinde ayrı bir yeri olduğunu söyleyen Topal, sözlerine şöyle devam etti.

“Mamak’ta doğdum ve büyüdüm. Ben de bu takımın formasını giydim…Mamak’ın ve Mamakspor’un gönlümde ayrı yeri vardır. Çok faal ve aktif kişiliğim var. Mamakspor’a her zaman desteğim olacaktır. ”

Mamak’ın en büyük mahallesi olan Misket Mahallesi’nde de muhtar adayı olduğunu belirten Faik Topal, “Muhtarlığı kazanırsam, spor alanlarına gençleri çekmek için uğraş vereceğim. Öncelikli takımım tabii ki Mamakspor “dedi.

Mamakspor Başkanı Erhan Karadağ, yönetim kurulu üyeleri Osman Yağlı ve Süleyman Uslu, antrenman sonrası tatlı ikramında bulunan Çorum Alaca İsmailli Derneği yöneticilerine teşekkür etti.

Başkan Karadağ, ” 1947 yılında kurulan bir semt kulübüyüz. Sporu seven yöneticilerle kaynaklarımız ölçüsünde uğraş veriyoruz. Bize destek olan herkese teşekkür ederiz. Faik arkadaşımıza da çıktığı yolda başarılar dileriz. Kapımız herkese açıktır. Mamakspor, Mamaklının takımıdır.  Zamanı gelince bu bayrağı genç arkadaşlara teslim etmesini de biliriz ” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kasımpaşa’da Cihat Arslan’ın Görevine Son Verildi

Süper Lig’e Antrenör Dayanmıyor