in

HarikaHarika

Mansur Yavaş’tan Ankaragücü’ne Destek Çağrısı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, korona virüs salgını sürecinde seyircisiz oynanacak maçlar nedeniyle ekonomik gelir kaybına uğrayan Ankaragücü’ne destek çağrısında bulunarak, ”Tüm Ankaralı hemşehrilerimizi de kulübümüze gelir sağlaması için kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz.” dedi

Sarı lacivertli yönetiminin başlattığı ‘Hatıra Bileti’ kampanyasına destek vereceklerini belirten Mansur Yavaş, “Tüm Ankaralı hemşehrilerimizi de kulübümüze gelir sağlaması için kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz. Başkentimizin asırlık çınarı, İmalat’ı Harbiye ruhunun takımı Ankara’mızın en büyük değerlerinden olan Ankaragücü, ekonomik zorluklar ve transfer yasağı nedeniyle bu sene sezona geriden başladı. Ligin geri kalan haftaları için umudumuzu koruyoruz. Pandemi nedeniyle seyircisiz oynanacak maçlar öncesince, Ankaragücü yönetiminin başlattığı ‘Hatıra Bileti’ kampanyasını bizler de destekliyoruz.” diye konuştu.

Başkan Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Ankaragücü’ne sağlayacağı desteğin dışında spor kulübünün bu zor günleri atlatabilmesi için Başkentlilere görev düştüğünü belirterek, “Tüm Ankaralı hemşehrilerimizi de kulübümüze gelir sağlaması amacıyla bu kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz. İnanıyorum ki el ele verirsek, Kurtuluş Savaşı’nın kulübü Ankaragücü, Cumhuriyetimizin 100. yılında şampiyonluğa oynayan güçlü bir takım olacaktır. Bugüne dek şehrimizin değerleri olan Ankaragücü’ne ve Gençlerbirliği’ne imkanlarımız ölçüsünde desteklerde bulunduk. Bu desteklerimize gücümüz yettiğince devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü Moral Depoladı

Mahkeme, Fransa Ligue 1’de Düşürülme Kararını Durdurdu