in ,

Mesut Özil: ‘Türkiye’de Sadece Fenerbahçe”

Arsenal’da forma giyen ve Fenerbahçe’ye transferi konuşulan Mesut Özil, sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalar yaptı.

Bir taraftarın “Neden çocukluğundan beri Fenerbahçe’yi destekliyorsun? Seni Fenerbahçe taraftarı yapan en önemli şey nedir?” sorusunu yanıtlayan Mesut Özil, “Almanya’da Fenerbahçe taraftarı olarak büyüdüm. Fenerbahçe, İspanya’daki Real Madrid gibi. Türkiye’nin en büyük kulübü.” ifadelerini kullandı.

Mesut Özil, İstanbul’da en sevdiği semti sosyal medya hesabından açıkladı. Bir takipçinin sorusunu yanıtlayan Mesut Özil, en sevdiği semt için Kadıköy yanıtını verdi. Özil’in bu yanıtı Fenerbahçe taraftarlarını bir kez daha heyecanlandırdı.

Schalke’ye dönme düşüncesi olup olmadığı yönünde gelen soruyu yanıtlayan Mesut Özil, “Schalke’ye her zaman sempatim oldu. onlar için en iyisini diliyorum. Fakat Schalke’ye dönmek şu anda benim için bir seçenek değil.” dedi.

Mesut Özil aynı zamanda “Tüm zamanlarda en beğendiğim Türk futbolcu Rıdvan Dilmen” açıklamasını yaparken, “Küçükken giydiğim Fenerbahçe formasında 10 numara Okocha yazıyordu.” itirafında bulundu.

İzlediği Türk dizilerini de sıralayan Özil, “Uyanış Selçuklu, Payitaht Abdülhamid ve Kuruluş Osman” yanıtını verdi.

“Futbolu bırakmadan önce oynamak istediğim iki ülke var. ABD ve Türkiye. Türkiye’ye gidersem sadece Fenerbahçe’ye giderim.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü: Bir futbol takımından çok ötesi…Prof. Dr. Korkmaz Alemdar

Keçiörengücü Hamidovic’i Renklerine Bağladı