in ,

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Metin Akyüz’den Önemli Açıklamalar

METİNER ERDEM / ÖZEL

Ankaragücü’nde yaşanan kaos ortamından çıkılması, taraftar ile yönetim arasındaki gerginliğin ortadan kaldırılması yönünde ilk adım başkan yardımcısı Metin Akyüz tarafından atıldı.

METİNER ERDEM

Metin Akyüz, VİRALSPOR’a yaptığı açıklamada, yarın saat 11.00’den itibaren isteyen tüm taraftarları kulüpte ağırlayacağını, Ankaragücü’nde yaşananlarla ilgili tüm sorulara birinci ağızdan cevap vereceğini söyledi.

Sosyal medyada çok sayıda yalan haberin yer aldığını, bu haberlerin taraftarların morallerini bozduğunu kaydeden Akyüz, şunları söyledi:

“Yarın herkesi kulübe bekliyorum. Çayımız, çorbamız hazır. Her sorularına başkan yardımcısı olarak bizzat ben cevap vereceğim. Bu çağrı herkese. Taraftar grubu liderleri de gelsin. Şaka yapmıyorum, Sayın Murat Ağcabağ’ı bile kulübe bekliyorum. Belki yanlış bilgilendiriliyordur. Doğrusunu benden dinlesin. Hiçbir soru cevapsız kalmayacak. Ankaragücü’nde hatalar yapıldı, kabul ediyoruz . Ama son birkaç günde çok şey değişti. Yarın kulübe gelecek taraftarlara müjdeli haberlerim olacak.”

Ankaragücü’nün teknik direktörünü bu hafta sonuna kadar belirleyeceğini, transfer yasağının da kesinlikle kaldırılacağını anlatan Akyüz, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’tan kısa sürede müjdeli haberler bekliyoruz” diye konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adrian Mannarino’dan Etkileyici Dönüş

Transfer Yasağını 15 Milyona Kadar Çektim