in

Muammer Akyüz: Her Geçen Hafta Daha da İleriye Gideceğiz

Gençlerbirliği Kulübü Asbaşkanı Muammer Akyüz, Boluspor karşılaşmasında elde edilen galibiyetle ilgili yaptığı açıklamada, ”Takımımız, ilk günden itibaren her geçen hafta takım olma yolunda daha da ileriye gitmektedir.” dedi.

Karşılaşmayı galibiyetle tamamlamalarının camiayı mutlu ettiğini belirten Muammer Akyüz, “Sezonun 7. haftasında sahamızda oynanan Beypiliç Boluspor maçını çok iyi bir mücadele ile kazanan takımımızı kutluyorum. Takımımız, ilk günden itibaren her geçen hafta takım olma yolunda daha da ileriye gitmektedir. Bir iki isim haricinde diğer futbolcuların ilk defa bir arada oynadığı bir kadromuz var. Her biri yetenekli olan futbolcularımız, kısa sayılacak bu sürede takım olma yolunda iyi bir başarı sağladılar. Tabi ki bu kadronun oluşmasında ve takım ruhu kazanmasında katkısı olan sportif direktörümüzün ve teknik ekibimizin de başarısını takdir etmemiz gerekiyor.” diye konuştu.

Akyüz, şunları söyledi:

”Bu maçı kazanmamız elbette bizleri ve camiamızı mutlu etmiştir. Ancak bizleri daha çok mutlu eden, futbolcularımızın maç içerisinde gösterdikleri mücadele ile yardımlaşmanın yanında maç sonunda birbirleri ve taraftarımızla oluşturdukları Gençlerbirliği ruhu olmuştur.

Futbolcularımızda bu ruh, taraftarlarımızda bu coşku ve destek oldukça bu takım çok daha iyi yerlere gelecektir.

Önümüzdeki hafta oynayacağımız Balıkesirspor maçında sonra milli maç arası ve takımımızın BAY haftası ile yirmi bir günlük bir aramız olacak. Arzumuz ve beklentimiz Balıkesirspor maçını da kazanarak lige verilen araya girmektir.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kusursuz Fırtına Ankaragücü

Necdet Ayaz’ın kitabı