in

Muhammed Bayır Takımla Çalıştı

Pendikspor maçında sakatlanan ve tedavisi devam eden Gençlerbirliği takım kaptanı Muhammed Bayır, bugün ki antrenmanın bazı bölümlerinde yer aldı.

Ligin 7. haftasını bay olarak geçirecek olan başkent ekibi, bir sonraki hafta Samsunspor’la oynayacağı maçın hazırlıklarını devam ettirdi.

Teknik Direktör Taşkın Aksoy yönetiminde İlhan Cavcav Tessisleri’nde yapılan antrenmanda, oyuncular yaklaşık olarak 2 saat çalıştı. Isınma koşusuyla başlayan antrenman koordinasyon ağırlıklı çalışmayla devam etti. Minyatür kalelerden kurulu dar alanda taktiksel varyasyonlar deneyen kırmızı-siyahlı ekip, kanatlardan orta, şut ve gol organizasyonlarında bulundu. Antrenmanın son bölümünde yarı sahada çift kale maç yapan oyuncular açma-germe egzersizleriyle çalışmaları sonlandırdı.

Ligin 3. haftasındaki Pendikspor karşılaşmasında sakatlandıktan sonra sahalardan uzak kalan ve tedavisine devam edilen takım kaptanı Muhammed Bayır, bugün ki antrenmanın bazı bölümlerinde takımla birlikte çalıştı. Takımın koordinasyon ve şut organizasyonlarında yer alan takım kaptanı Bayır daha sonra Kulüp Doktoru Doç. Dr. Gürhan Dönmez gözetiminde yaptığı bireysel antrenmanla çalışmalarını tamamladı. Diğer yandan tedavileri devam eden Musa Şahindere ve Abdullah Şahindere tedbir amaçlı, takımdan ayrı fizyoterapist gözetiminde çalışmalarını devam ettirdi.

GENEL MÜDÜR MARAŞLI AYRILDI

Başkent ekibi, kulüpte Genel Müdürlük görevini yürüten Ergun Maraşlı’nın sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığını duyurdu.

Gençlerbirliği, kulüp resmi hesaplarından yaptığı paylaşımlarla Genel Müdür Ergun Maraşlı’nın sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrıldığını bildirdi.

Genel Müdür Maraşlı’ya verdiği emek ve katkılardan dolayı teşekkür eden başkent ekibinin yayınladığı yazıda şu ifadelere yer verildi;

“Gençlerbirliği’mizde Kulüp Genel Müdürlüğü görevini yürüten ve sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrılmak isteyen Ergun Maraşlı’yla yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Daha önceki yıllarda da hem kulübümüzde hem de Hacettepe Spor Kulübü’nde görev alan ve yöneticilik yapan Ergun Maraşlı’ya, camiamıza verdiği emek ve katkılarından dolayı teşekkür eder, kısa zamanda sağlığına kavuşmasını dileriz.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü 2 bin 500 Öğrenciyi Ağırlayacak

Transfer Harcaması 5 Milyar Avroyu Buldu