in ,

NEREDESİN EVLADIM SEN?

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, annesinin rahatsızlığı nedeniyle kampa 2 hafta geç katılan Talisca’ya “Neredesin evladım sen?” diye karşıladığı ifade edildi.

Güneş, yeni sezon hazırlıklarına annesinin rahatsızlığı sebebiyle 14 gün rötarlı katılan Brezilyalı yıldız Anderson Talisca’yı dün “Neredesin evladım sen?” diye karşıladı.

Teknik direktör Güneş, sabah antrenmanında Brezilyalı futbolcuyla bir süre konuştu. Annesinin sağlık durumu hakkında Güneş’e bilgi veren Sambacı’nın “Annemin yanında olmam gerekiyordu” dediği öğrenilirken Güneş’in ise “Annenin yanında olmak istemeni elbette anlıyorum. Ancak diğer taraftan mesleğinin de gereklilikleri var. Sen bir profesyonelsin. Buna göre davranman lazım” karşılığını verdiği ifade edildi.

Talisca’nın Şenol Güneş’e, “Brezilya’da salonda düzenli olarak antrenmanlar yaptım. Elbette arkadaşlarımın gerisindeyim ama en kısa sürede onların seviyesine ulaşacağım. Bunun için ekstra çalışmalar yapmaya hazırım. Kendimi iyi hissediyorum ve çok heyecanlıyım. Elimden gelenin en iyisini yapacağım ve bir an önce tam anlamıyla hazır duruma geleceğim” sözleriyle fiziksel durumu hakkında da açıklama yaptığı belirtildi.

CEZASI BELLİ OLDU

4 Temmuz’da İstanbul’a gelmesi beklenirken, ancak önceki gün kampa katılan Anderson Talisca’ya verilecek ceza belli oldu.

Beşiktaş, Brezilyalı oyuncuya geç geldiği gün başına 5 bin Euro ceza verme kararı aldı.

Kampa 10 gün geç kalan Talisca, 50 bin Euro ceza ödeyecek.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BARCELONA'NIN ÇOK KONUŞULAN FORVETİ

STAT DUVARI ÇÖKTÜ 8 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ