in

Nimir Abdel-Aziz Halkbank'ta

Halkbank, bir dünya starını daha renklerine bağladı. Başkent ekibi, Hollandalı pasör çaprazı Nimir Abdel-Aziz’i renklerine bağlayarak kadrosunu güçlendirdi.

5 Şubat 1992, The Hague (Hollanda) doğumlu Abdel-Aziz, 2.02 metre boyunda; smaç yüksekliği 365, blok yüksekliği 350 santimetre.

Nimir Abdel-Aziz’in kulüp kariyerinde Draisma Dynamo Apeldoorn (Hollanda), Coniche Topvolleyball Zwolle (Hollanda), Sisley Belluno (İtalya), Bre Banca Lannutti Cuneo (İtalya)Ziraat Bankası, ZAKSA Kedzierzyn-Koze (Polonya), Stade Poitevin Poitiers (Fransa), Alianz Milano (İtalya), Itas Trentino (İtalya), Leo Shoes PerkinElmer Modena (İtalya), Peşkan Tehran (İran) takımları bulunuyor.

Son olarak Polonya ve Slovenya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Şampiyonası finallerinde ülkesi Hollanda Milli Takımı’nın formasını giyen yıldız sporcu, transferi ile ilgili olarak şu görüşleri dile getirdi:

“Türkiye’de büyük bir geçmişe sahip büyük Halkbank ekibine katıldığım için çok mutluyum. Çok uzun zaman önce Türkiye’deydim ve harika zaman geçirdim, bu yüzden geri dönmek, takım arkadaşlarımla kaynaşmak ve bu yıl istediğimiz sonuçlar için sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasemin Adar, 2. kez Dünya Şampiyonu

PFDK’dan Ankaragücü ve Gençlerbirliği’ne Ceza