in

GüldümGüldüm ŞaşırtıcıŞaşırtıcı BeğenmedimBeğenmedim

Niyazi Akdaş, Yavaş’tan Destek İstedi

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Niyazi Akdaş, ekonomik açıdan zor zamanlardan geçtiklerini belirterek, kırmızı siyahlı kulübün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan destek istedi.

Niyazi Akdaş, Gençlerbirliği Kulübünün 100. yılını kutladığı günlerde zor zamanlardan geçtiğini, göreve geldikleri günden beri camiayı içinde bulundukları bu zor durumdan kurtarmak için canla başla mücadele ettiklerini kaydederek, “Bu süreçte vefalı taraftarımızın desteğini de arkamıza aldık. Cumhuriyet’le yaşıt Gençlerbirliği, geride bıraktığı 100 senede, umudu olduğu Ankara’nın gençlerini Türk futboluna kazandırarak yaşamını sürdürmüş ve her zaman kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarmış bir camia olarak, 40 yıl sonra ilk kez böylesine bir ekonomik buhranın içine düşmüş; ilk kez, umarım ki son kez, nakdi desteğe ihtiyaç duyar noktaya gelmiştir.” değerlendirmesini yaptı.

Gençlerbirliği’nin Ankara’nın yalnızca markası değil, çok önemli bir değeri olduğunu belirten Akdaş, “Biz kente hizmet edenlerin en büyük amacı, kente mal olmuş; kentin insanlarının, gençlerinin umudu olmuş kurumların önce yaşamasını, sonra da güçlenmesini sağlamaktır. Bu, Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetiminin görevi olduğu gibi, bu doğrultuda şehrimizin belediye başkanı olarak sizlerin de maddi ve manevi desteği önemlidir. Umuyoruz ki bundan sonraki süreçte, sizler de kulübümüzün içinde bulunduğu bu durumu böyle takdir edersiniz.” ifadelerini kullandı.

(FOTOĞRAF: ARŞİV)

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Erdem ve Gökşen Ailelerinin Mutlu Günü

En Önemli Hedefim, Ankaragücü ile UEFA Avrupa Ligi’ne Gitmek