in

Gençlerbirliği ve Hacettepe Moral Yemeğinde

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Niyazi Akdaş, Gençlerbirliği ve Hacettepe A takımı teknik ekipleri, futbolcuları ve personeline moral yemeği verdi.

İlhan Cavcav Tesisleri içerisinde yer alan Wonders’ta düzenlenen yemekte Niyazi Akdaş ve Hacettepe Başkanı Bülent Üstündağ’ın tüm futbolcularla tek tek ilgilendiği gecede, iki başkan da iki kulübe dair moral verici konuşmalar yaptı.

Niyazi Akdaş, Gençlerbirliği için Hacettepe’nin önemini hatırlatırken, “Hacettepe’de yetişen genç kardeşlerimizin A takımdaki başarısı hepimizi mutlu ediyor. Burası sizler için A takıma giden yolda bir tecrübe durağı. Hacettepe’nin de Gençlerbirliği’nin de son haftalarda ihtiyacı olan puanları alıp camiamızı mutlu edeceğine inanıyorum.”dedi .

Hacettepe Spor Kulübü Başkanı Bülent Üstündağ da “Başkanımız Niyazi Akdaş ve yönetim kuruluna bir kez daha hepinizin huzurunda maddi ve manevi destekleri için teşekkür ediyorum. İki kulübün de korkulu rüya görmeden sezon sonunu görmesi en büyük temennimiz ve amacımız. İki kulübümüzün de bunu başaracağına olan inancım tam.”diye konuştu.

Gecede futbolcular Musa Şahindere ile Ulusoy Mert Kabasakal’ın yanı sıra Hacettepe Malzeme Sorumlusu Mustafa Doğutekin, söyledikleri şarkılarla misafirleri eğlendirdi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Viralspor Yayın Yönetmeni Orhan Karadağ M4D Projesi Yıllık Konferansı’nda Konuştu

Ankaragücü’nden Ayrıldılar da Ne oldu?