in

Norveç Hükümeti Sörloth İçin Özel Uçak Gönderdi

Trabzonspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yaparak futbolculara 2 Mayıs’a kadar izin verildiğini ve Alexander Sörloth ile Erce Kardeşler’in Trabzon’dan ayrıldığını açıkladı.

2 Mayıs’ta Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde antrenmanlara başlanacağı ifade edilen açıklamada, golcü futbolcu Alexander Sörloth ve kaleci Erce Kardeşler’in Trabzon’dan ayrıldığını ve 15-20 Nisan’da geri döneceklerini belirtti.

Trabzonspor’dan yapılan açıklama şu şekilde:

”Futbol A takımımıza 2 Mayıs 2020 tarihine kadar izin verilmiştir. Oyuncularımızdan Alexander Sörloth Norveç Hükümeti tarafından gönderilen özel uçakla ve Erce Kardeşler Trabzon Valiliği tarafından verilen şehirler arası seyahat belgesiyle Trabzon’dan ayrılmış bulunmaktadır. Oyuncularımız, 15-20 Nisan tarihleri arasında Trabzon’a dönerek, 14 günlük karantina sürecini evlerinde tamamlayacaklardır.

Tüm futbolcularımız 2 Mayıs Cuma gününe kadar izinli olup çalışmalarını teknik heyetimiz tarafından kendilerine verilen program dahilinde bulundukları yerlerde sürdüreceklerdir.

Futbol A takımımızın 2 Mayıs 2020 günü 15.00’te Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde toplanarak hazırlıklarına başlaması planlanmaktadır.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avrupa’nın En İyi 20 Pasör Futbolcusu

Dünyanın En Çok Kazanan Teknik Direktörleri