in

BeğendimBeğendim HarikaHarika

Orgill de Geldi, Kadro Tamamlandı

Ankaragücü’nün Jamaikalı forveti Dever Orgill, Beştepe Tesisleri’nde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren takıma katıldı.

Jamaika Milli Takımı ile Gold Cup’ta mücadele eden Orgill, 4 Temmuz’da ABD’ye kaybedilen yarı final mücadelesinin ardından tatile çıkmıştı.

Orgill’in sadece 10 günlük dinlenmenin ardından Ankara’ya gelmesi teknik heyeti sevindirdi.

Geçen sezonun ikinci yarısında büyük bir mucizeyi gerçekleştiren Sarı Lacivertlilerde, Tyler Boyd’un Beşiktaş, Hadi Sacko’nun da Denizlispor ile anlaşmasıyla bozulan moraller, önce Hector Canteros ardından da  Dever Orgill’in takıma katılmasıyla düzeldi.

Transfer yasağı süren Ankaragücü’nde Canteros ve  Orgill’in de gelmesiyle, bu iki futbolcuyla ilgili transfer söylentilerinin asılsız olduğu ortaya çıkmış oldu.

Ankaragücü, hazırlıklarını 2 gün daha Beştepe tesislerinde sürdürdükten sonra 19 Temmuz Cuma Günü kamp için Erzurum’a gidecek.

Kamp kadrosunda Korcan Çelikay, Cebrail Karayel, Michal Pazdan, Ante Kulusic, Thomas Heurtaux, Mehmet Sak, Sedat Ağcay, Hector Canteros, Aydın Karabulut, İlhan Parlak, Dever Orgill ve Zaur Sadaev  ile genç oyuncular yer alacak.

Ankaragücü transfer yasağını kaldıramazsa,  mevcut kadrosunu sadece Johannes Hopf, Alihan Kubalas, Yalçın Ayhan, Tiago Pinto, Stelios Kitsiou, Wilfred Moke, Ricardo Faty ve Thibault Moulin ile güçlendirebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Napoli Başkanı Elmas Transferini Açıkladı

Gaston Campi Trabzonspor İçin Geldi