in

Osmanlıspor Kayserispor’la Hazırlık Maçı Oynayacak

Devre arası kamp çalışmalarını Antalya’nın Belek beldesinde sürdüren Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Osmanlıspor, yarın Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor’la hazırlık maçı yapacak. Kaya Palazzo Golf Resort’te oynanacak olan hazırlık maçının başlama saati ise 16:00.

OSMANLISPOR BİLGİSİNİ YARIŞTIRDI

Osmanlısporlu oyuncular bilgilerini yarıştırdı. Kamp yapılan otelin toplantı salonunda 4 ayrı gruba ayrılan oyuncular, genel kültür ve sporla ilgili sorularda birbirleriyle yarıştı. Zaman zaman tansiyonun yükseldiği ve kalem kağıdın havada uçuştuğu yarışmanın jüriliğini; kulüp yöneticilerinden Cenk Karayel, teknik direktör Osman Özköylü, yardımcı antrenör İlker Püren ve kulüp medikal direktörü Savaş Kudaş yaptı. Yarışmayı 25 sorudan 20’sini doğru bilerek 200 puan alan; Numan Çürüksu, Caner Arıcı, Jovan, Todorovic, Mele, Fatih Emre Doğan (Fizyoterapist), Hasan Ayvat (Tercüman) kazandı. Kazanan gruba teknik direktör Osman Özköylü hediye olarak eşofman ve tişört sözü verdi.  

TAM SAHADA TAKTİK ÇALIŞTI

Günü tek antrenmanla tamamlayan Başkent ekibi teknik direktör Osman Özköylü nezaretinde 1,5 saat çalıştı. Antrenmana ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başlayan mor-sarılılar çabukluk çalışmasıyla antrenmanı devam ettirdi. Antrenmanın ikinci bölümünde hücum ve savunma ağırlıklı taktiksel çalışma yapan oyuncular daha sonra tam sahada taktik çalışmasına devam etti. Antrenman yarı sahada oynanan çift kale maçla son buldu. Antrenmana ön çapraz bağı koptuğu için bugün ameliyat olan Tugay Kacar katılmazken Ahmet Eyüp Türkaslan fitness salonunda bireysel antrenman yaptı.  

Written by viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdem Şen Portekiz Yolcusu

Başkan Murat Cavcav Kampta