in

Öze Dönüşe Mecburuz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, ”Öze dönüşe mecburuz. Adamın geliri iki, harcaması on. Bunun için tek bir çaremiz var gelir ve gideri dengelemek” dedi.

Çebi, NTV’de katıldığı %100 Futbol programında yaptığı açıklamada,  “Metin, Ali, Feyyaz sembol bizim için. Onlar gibi başka değerli oyuncularımız da var. Beşiktaşlı bir duruş derler. Bu duruşun içinde mütevazılık vardır. Beşiktaşlılık mütevazıdır, hoşgörülüktür. Dolayısıyla anlamlı ve duygu yüklü bir camiadır. Ekonomik sıkıntılardan dolayı başlatılan yardım kampanyası camiaya bir start verecektir, başlangıç olacaktır. Neyin başlangıcı olacaktır? Öze dönüşe mecburuz. Adamın geliri iki, harcaması on. Bunun için tek bir çaremiz var gelir ve gideri dengelemek” diye konuştu.

Siyah beyazlı kulübün Başkanı Ahmet Nur Çebi, oyuncularla maaş indirimi konusunda konuşma yaptıklarını da ifade ederek, şunları söyledi:

“Kampanyanın sadece maddi değil manevi katkısı da olacak. Biz 47 milyon euro ile şampiyonluk olduk, 50 milyon euro ile şampiyon olduk ve 90 milyon euro ile dördüncü olduk. Döneceğiz geçmişimize bakacağız. Özüyle beraber şampiyon olmuş camialar başarıyı sağlamışlardır. Biz de bunu yapmak istiyoruz. Beşiktaş ne olursa olsun şampiyonluğa oynar. Biz seneye de şampiyon olacak kadro kuracağız. Scoutlar çok önemli, gidip keşfedeceksin. Scout ekibi biz geldiğimizden beri çalışıyor. Sergen hocanın ekibi de çalışıyor. Birçok oyuncu bizim için değerli, kalmalarından yanayız. Benim devam eden kontratlarım var, onları ne yapacaksınız, maaşları da yüksek. Geçenlerde rica ettik, biz yok olursak siz de yok olursunuz. Biraz düşünün sene bitince gelip konuşmanızı bekliyoruz. Şu an sezonun bitmesini bekliyoruz.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Max Kruse Apandisit Ameliyatı Oldu

Sivasspor Zirve Takibini Sürdürdü