in

Pinto’nun Parası Mercedes’ten, El Kabir’in ki Otobüsten

Ankaragücü’nde transfer ücretlerini alamadıkları için TFF’ye başvuran, ödeme yapılmazsa serbest kalacak isimlerden Pinto’nun parasının ödendiği, El Kabir’in parasının da yarın yatırılacağı açıklandı.

Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner, BursaTV’de katıldığı programda, maddi sıkıntılar nedeniyle 06 AG 0006 özel plakalı Mercedes otomobili ile 5-6 otobüsünü satışa çıkardığını söyledi.

Mercedes’in satışından elde edilen para ile Portekizli solbek Tiago Pinto’nun parasının ödendiğini anlatan Yiğiner, El Kabir’in parasının da yarın ödeneceğini bildirdi.

Otobüs satışlarından gelecek para ile diğer futbolculara da ödeme yapılacağını kaydeden Yiğiner, “Bifouma ve Mokhtar’ın paralarının tamamının ödenmesi mümkün değil. Kendileriyle görüşeceğiz, teklifimizi sunacağız. Teklifi kabul edip takımda kalacaklarını umut ediyorum” dedi.

Yiğiner, Murat Durusu’ya olan borçtan dolayı transfer yasaklarının olduğunu, ödemeyi yapıp yasağı kaldıracaklarını, takımı 3-4  oyuncu ile takviye edeceklerini anlattı.

Yiğiner, Ziraat Bankası’nın kulüplerin borçlarına karşılık kredi vereceğini, 2 ay içinde Ankaragücü’nün tüm maddi sorunlarının ortadan kalkacağını sözlerine ekledi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İntiharı Bile Düşünen Futbolcu Putsila’ymış

Ankaragücü ve Gençlerbirliği’ne Eryaman Müjdesi