in

POZİSYON VERMEDEN YENİLDİK

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Akhisarspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Bugün kaybetmek bir kenara beraberliğe üzüleceğimiz maçı kaybetmek bizim için kötü oldu” dedi.

Süper Lig’in 5. haftasında Kardemir Karabükspor, deplasmanda Akhisarspor’a 2-1 yenilirken, teknik direktör Erkan Sözeri, maça iyi başladıklarını belirterek şunları söyledi:

”Bugün maça iyi başladık, golü de bulduk. Top bizde kalıyordu. Geçen haftaki Beşiktaş maçının aksine bu hafta daha fazla futbol oynadık. Üretmeye çalıştık. Rakibimize pozisyon vermedik ama duran toptan bir gol yedik ve ilk yarıyı böyle tamamladık. İkinci yarı topun bizde kalma oranı fazlaydı. Maalesef bizim seviyemizdeki bir takıma yakışmayan goller yedik. Buna rağmen bir reaksiyon gösterdik. Sonlara doğru birkaç pozisyona girdik ama değerlendiremedik. Bugün kaybetmek bir kenara beraberliğe üzüleceğimiz maçı kaybetmek bizim için kötü oldu. Bunu düzeltmek lazım. Bazı oyuncularımız standardın altında kaldı. Genel oyundan çok memnuniyetsiz değilim ama iki tane duran top, penaltıdan yediğimiz gol vardı. Pozisyon vermeden mağlup olduk. Önümüzdeki hafta kazanarak, taraftarımızı sevindirmek istiyoruz.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ATLETİZMDE TARİHİ BAŞARI

METE GAZOZ'DAN ALTIN