in

Real Madrid Mbappe İçin 160 Milyon Euro’luk Teklif Verdi

İspanya La Liga ekiplerinden Real Madrid, Kylian Mbappe için Paris Saint-Germain’e 160 milyon euro’luk teklifini iletti ancak bu ilk teklif PSG tarafından kabul edilmedi.

Mbappe ile gün içerisinde bir kez daha görüşen Paris Saint-Germain, genç oyuncunun 5 yıllık sözleşme teklifini geri çevirmesinin ardından Real Madrid bu transfere artık daha olumlu bakıyor. İspanyol devinin yöneticileri bu transferin 31 Ağustos’a kadar biteceğine inanıyor.

Fransız TF1’in haberine göre de 160 milyon euroluk teklif gerçek. Ancak, PSG bu ilk açılış teklifini geri çevirdi ve fiyatın artırılmasını istedi.

1 yıllık sözleşmesi kalan Mbappe’yi bu yaz elden çıkaramazsa, ocak ayından itibaren Real Madrid ile görüşmek için serbest hale gelecek ve önümüzdeki yaz bonservissiz bir şekilde transfer gerçekleşecek.

Monaco altyapısından yetişen ve Temmuz 2018’de toplam 145 milyon euroluk bonservis bedeliyle Paris Saint-Germain’e transfer olan Kylian Mbappe, başkent ekibinde 174 resmi maça çıkıp 133 gol attı ve 63 asist yaptı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyin Olimpiyatları

UEFA’dan Simon Kjaer ve Sağlık Ekibine Ödül