in

REKOR ARTIK GÜNEŞ’İN

Beşiktaş’ın başında 3. sezonunu geçiren Şenol Güneş, siyah beyazlı takımdaki görevinde 19. kez bir Avrupa kupası maçında sahada yer aldı.

Güneş, 18 kez Avrupa kupalarında görev alan Mircea Lucescu’yu geçerek, siyah beyazlıları Avrupa kupalarında en fazla yöneten teknik adam olarak kulüp tarihine geçti.

ALINLARINDAN ÖPÜYORUM

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş tarihi Porto zaferinin ardından yaptığı dedeğerlendirmede, ”Bütün her şeyi shada futbolcular yapıyor, bugün de çalıştılar. Ben onları alınlarından öpüyorum” dedi.

Güneş, iyi başlangıç yapmanın önemli olduğunu belirterek, ”Bunu başardık. Ellerinden gelen gayreti gösterdi oyuncularım. Baskılı oynayacaklarını biliyorduk. İyi bir takımla oynadık. Direnç gösterdik. Fizik gücümüzü iyi kullandık. Tecrübeli oyuncular devreye girdi. Kazanan takım olarak mutluyuz. Sadece bir maç kazandık. Önümüzde zor maçlar var. Adım adım gideceğiz. Oyuncuların iyi niyeti sahaya yansıdı. Bütün her şeyi sahada oyuncular yapıyor, bugün de çalıştılar. Ben onları alınlarından öpüyorum” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE GECENİN SONUÇLARI

BEŞİKTAŞ’TAN DEVLER LİGİ’NE MUHTEŞEM BAŞLANGIÇ