in

Sahaya Ankaragücü’nü Yenmek İçin Çıkacağız

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Ankaragücü’nü yenmek için sahaya çıkacaklarını belirterek, ”Bütün camia bir olursak güçlü oluruz.” dedi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın Ankaragücü maçı öncesi ziyaretinde konuşan Başkan Gevrek, iyi bir takım olduklarını dile getirerek, “İkinci yarı ilk defa sahamızda oynayacağız. Futbolun doğasında zaman zaman bu kötü tablolar ortaya çıkabiliyor. Biz iyi bir takımız. Kemal Özdeş hocamızla iyi bir hava yakaladık. Ciddi bir birlik beraberlik var. Bütün camia bir olursak güçlü oluruz. Bu ziyareti de bu anlamda çok önemsiyoruz. Ziyaretten dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Türkiye ve Malatya’nın zor bir süreçten geçtiğine dikkat çeken teknik direktör Kemal Özdeş ise şunları söyledi:

“Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan ve heyetine gerçekleştirdikleri ziyaret için çok teşekkür ediyorum. Hem şehrimizin hem ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç olduğu bu dönemde bizim için anlamlı bir ziyarette bulundular. BTC Türk Yeni Malatyaspor Malatya için bir futbol takımından öte bir şey, ortak bir sevda, sosyal sorumluluklarımızda var. Oyuncularıma bunu aşılıyorum. Malatyalıları mutlu etmenin, onları temsil etmenin değerini anlatıyorum. Kendi geleceklerinin bu formaya hizmetten geçtiğini söylüyorum.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

O Artık Gerçek Ankaragücülü

Murat Cavcav: Her Birinize Tek Tek Güveniyorum