in

Şampiyonluk Yolunda Çok Önemli Bir Maça Çıkacağız

Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca, hafta sonu şampiyonluk yolunda çok önemli bir maça çıkacaklarını belirterek, Ankara’da konuk edecekleri Eyüpspor’u kazanacaklarına inandığını söyledi.

Eyüpspor’un hem ara transferde hem de geçen hafta kadrosuna Ukrayna’dan iki oyuncu kattığını dile getiren Faruk Koca, ”Eyüpspor maçı şampiyonluğa giden yoldaki kilit maç. Onlar da en kötü play-off’ta olmak istiyor. Heyecanı yüksek bir maç olacak. Şampiyonluğa oynayan bir takım olarak en önemsediğimiz maçlardan birine çıkacağız. Taraftarımızın da desteğiyle bu maçı kazanacağımıza inanıyorum.” dedi.

Faruk Koca, “Sezon sonuna kadar kadın ve çocuklara maçlarımızın ücretsiz uygulaması devam ediyor. Biz taraftarıyla büyük bir camiayız. Taraftarlarımızın Eryaman Stadı’yla ilgili kafalarında soru işareti olduğunu biliyoruz. 19 Mayıs Stadı’nı da yapmak için elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz. 19 Mayıs Stadı yapılana kadar Eryaman Stadı’nda bizi yalnız bırakmasınlar. Heyecanlarını kaybetmesinler. Şampiyon olan bu takımın oyuncularını da tarih yazacak. Hep beraber hedefe ulaşıp, şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz.” diye konuştu.

Ankaragücü, Eyüpspor’u 3 Nisan Pazar günü 20.30’da Eryaman Stadyumu’nda konuk edecek.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşte Menajerlere Yapılan Ödemeler

Gençlerbirliği’nde 4 Eksik