in

SELÇUK ŞAHİN ''ZOR İŞLER BAŞARDIK''

Selçuk Şahin, Gençlerbirliği’nde oynadığı 1.5 yıllık dönemde zor ve iyi işler başardıklarını söyledi.

Gençlerbirliği’ne geldiğinde takımın hiç de iyi bir durumda olmadığını belirten Şahin, ”Gençlerbirliği’ne yakışan bir durumda değildik. İbrahim Üzülmez ve arkadaşlarımızla zor bir iş başardık. İkinci senemde de iyi bir sezon geçirdik, 8. olduk. Çok güzel 1.5 yıl geçirdim. Ne olur bilemem bundan sonra. Gençlerbirliği ile görüştük. Uzatmak istiyorlar ama bir anlaşma yok henüz” dedi.

Kırmızı siyahlı takımın kendi kariyeri açısından çok önemli olduğunu dile getiren Selçuk Şahin, ” Benim için Gençlerbirliği çok önemli bir kulüp oldu. Görüşmeler devam ediyor. Kariyerim için başka bir yerde de devam edebilirim. Birkaç kulüple de görüşmeler var ama henüz imzalanmış bir şey yok.36 yaş, çok genç bir yaş değil futbolcu olarak. Kendimi iyi hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Seçuk Şahin, 1-2 sene daha oynamak istediğini kaydederek, şunları söyledi:

” Gençlerbirliği’nde oynarken başarılar, mücadele ve bize olan destek performansımızı arttırdı. Bu yaşta kendinize dikkat etmezseniz çok zor gençlerle sahada mücadele etmek. 1-2 sene daha oynamak istiyorum ama nerede olur bunu zaman gösterecek.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSMAİL KARTAL ANKARAGÜCÜ’NDE

UEFA DEVLER LİGİ TARİHİNİN EN İYİ TAKIMLARI