in

BeğendimBeğendim

Sergen Yalçın’ın Dokunduğu Mücevher Oluyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 2020 yılında en çok puan kazandırdığı takımı ile 2021’e de fırtına gibi başladı.

Sergen Yalçın, puanların yanı sıra, diğer takımlarda olduğu gibi Beşiktaş’ta da futbola kazandırdığı futbolcularla öne çıktı.

Alanyaspor’da, “Ozan Tufan’ı futbolcu olduğuna ikna etmeye çalışıyoruz” sözleriyle futbola ve futbolcuya bakışını ortaya koyan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, bir yıldır başında olduğu takımda da aynı yönde ilerliyor.

Futbola, ya da kendisine küsenleri dışlamayan Sergen hoca, Siyah Beyazlı takımda da futbolcularına yaptığı “Sihirli dokunuşların” sonucunu almaya başladı.

Beşiktaş’ı, 2020 yılının en çok puan kazanan takımına dönüştüren Sergen Yalçın, gitsin denilen Larin, Vida, Oğuzhan’ın performanslarını arttırmalarını sağlarken, herkesin ‘acaba’ diyerek baktığı Aboubakar ve Josef de Souza’yı da transfer ederek en verimli hale getirdi.

Kadrosunda yer alan tüm oyunculara süre veren Sergen Yalçın, kendisinin aldırdığı NSakala yerine genç Rıdvan Yılmaz’ı oynatarak, ‘Forma hak edenin’ sinyalini gönderdi. Yalçın, şimdilerde genç Hasic’i sahaya sürerek kazanma yolunda ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenerbahçe Zirveye Bir Adım Daha Yaklaştı

Ankaragücü’nde Transfer Yasağı Haftaya Kalkacak