in

BeğendimBeğendim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Sıkıntılı Günler Geçiriyoruz

Ankaragücü Kulüp Başkanı Fatih Mert, koronavirüs salgını nedeniyle sıkıntılı günler geçirdiklerini, yabancı oyuncuların bu süreçte daha da zorlandıklarını söyledi.

Mert, yayıncı kuruluşun canlı yayınına katılarak yaşanan süreç ile ilgili bilgi verdi.

Ankaragücü başkanlığı gibi çok önemli bir görevin yanı sıra özel iş hayatının, aile hayatının olduğunu, yerine getirmesi gereken sorumluluklar bulunduğunu belirtti.

Bu sürecin en kısa sürede sona ermesini temenni ettiğini anlatan Mert, bir soru üzerine yabancı oyuncuların durumuyla ilgili şunları söyledi:

“Yabancı oyuncuların ülke dışına çıkmalarına izin vermiyoruz. Kimisinin ailesi burada, kimisinin ki ülkesinde. Haliyle kaygılanıyorlar. Geçen gün Pinto’nun eşi rahatsızlandı,ülkesi Portekiz’e gitmek istediler. İzin vermedik, Şehir Hastanesi’ne gitmesini istedik. Bu kez onlar kabul etmedi. Sonra özel bir hastanede tetkikleri yapıldı, bu hastalıkla ilgili bir konu olmadığı ortaya çıktı, rahatladılar.

Hafta içi antrenmanlarımız sürerken bir yabancı bir de Türk oyuncu da sakatlık oldu. Yabancı oyuncuyu MR’a gönderemedik. Hastaneye ortamına girmek istemedi. Yabancı oyuncularla ilgili bu tür sıkıntılar yaşıyoruz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü Futbolcuları Evde Nasıl Vakit Geçiriyor?

Gaziantep’te Alexandru Maxım’de Ülkesine Gitmiş