in

SİVASSPOR SEZONU AÇTI

Sivasspor, 2017-2018 sezonun açılışını 4 Eylül Stadı’nda düzenlediği çeşitli etkinliklerle yaptı.

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Sivasspor’un bir yıl süreyle Demir Grup Sivasspor adıyla anılacağını belirterek, “Bu sponsorluk anlaşmasıyla Sivasspor’umuz daha iyi imkanlara sahip olup daha güçlü olacaktır. Sponsorlar yayın gelirleri dışında kalan en önemli gelir kaynağıdır ve diğer takımlarla aramızda fark yaratacak güçlü bir ayrıntıdır. Bir kulübün taraftardan sonra en büyük gücü sponsorlardır” diye konuştu.

Sivasspor’un yeni transferlerle daha güçlü olduğunu aktaran Otyakmaz, “Hafta başında takımımıza katılacak olan Brezilyalı orta sahamızın ardından 2-3 oyuncuyla transfer sezonunu kapatacağız. Yeni sezonda güçlü bir Sivasspor izlettirme kararlılığındayız. Deneyimli teknik direktörümüz Samet Aybaba liderliğinde takımımız ligi en iyi yerde bitirip, önümüzdeki yıllarda şampiyonluklara oynayacak takımımızın alt yapısını oluşturacağına inancımız tamdır”  dedi.

Açılışta Sivasspor’un yeni transfer ettiği 8 oyuncu tek tek çağrılarak taraftarlara tanıtıldıktan sonra Sivasspor-Sivasspor 21 Yaş Altı Takımı arasında oynanan hazırlık maçıyla devam etti.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENFİCA TALİSCA’NIN EVRAKLARINI GÖNDERMİYOR

AĞAÇ SEVGİSİ NELER YAPTIRIYOR