in

Sonucu Hakem Kararları Belirledi

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Metin Diyadin, ”Hem transfer yasağı ile hem kadro ile uğraşacağız bir de gelen hakemlerin verdiği kararlar ile sonuç belli olacak.” dedi.

Karşılaşmanın hakemi Ömer Faruk Turtay’ın yönetiminden memnun olmadıklarını ifade eden Metin Diyadin, “Hakem Ömer Faruk Turtay, geçen yıl yönettiği maçtan sonra 5 maç ceza aldım. Hem transfer yasağı ile hem kadro ile uğraşacağız bir de gelen hakemlerin verdiği kararlar ile sonuç belli olacak. Bunun altından bu çocukların mücadelesi için nasıl bir cevap çıkacak. MHK böyle şeylere de bakacak. Hakemler hangi maçlarda nasıl yönetim yapmış, hangi maçlarda ne olmuş diye.” ifadelerini kullandı.

Oyuncularının mücadelesinden memnun olduğunu kaydeden Diyadin, “Bütün oyuncularımı gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Maçın ilk yarısında üç tane net pozisyonumuz var, rakibin hemen hemen pozisyonu dahi yokken, ancak böyle pozisyonlar biraz tecrübe gerektiriyor değerlendirme yönünde. Geri düşmemize rağmen iyi bir mücadeleyle golü de bulduk. Maalesef son dakikada yediğimiz gol ile de mağlup olduk. Transfer dönemi de bitti, her eksildiğimizde hamle şansımız da gitgide azalıyor, sarı kartlar da ilerledikçe birikecek, bunun altından kalkmak kolay değil. Bu mücadeleyi vereceğiz, bütün oyuncularımı tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Eksik Gençlerbirliği’nden Bu Kadar

Bu Hakemlerle Nereye Kadar?